ABOUT

I'm a freelance graphic designer.

I offer professional graphic services, vector illustrations, print design web graphics and application graphics.

I'm a mechanical engineer, which is reflected in sense of detail and in the search for the simplest and most functional solution. I prefer basic geometric shapes and a limited palette of colors without useless decorations.

I'm a minimalist soul.

 

CONTACT

Ing. Lukáš Flekal

lukas@flekal.com | +420 724 579 773 | BrnoSELECTED WORK

TESTIMONIALS

MILAN DOUBEK

CEO | DACTYL GROUP


milan.doubek@dactylgroup.com
www.dactylgroup.com

Lukášovy zkušenosti a profesionální přístup jsme využili zejména u našeho projektu pro pražský magistrát, kde bylo třeba integrovat grafické ilustrace do již připravené předlohy grafiky pro mobilní aplikace. Lukáš nejenže vytvořil skvělé ilustrace, ale ve výsledku u mobilních aplikací dotvořil celou identitu, která byla upřednostněna samotnou primátorkou před jinými návrhy. Spolupráci s Lukášem tedy můžeme jednoznačně doporučit, protože s ním sami plánujeme nadále spolupracovat!

MARTIN KŘÍŽ

Vedoucí Ekocentra | CHALOUPKY


martin.kriz@chaloupky.cz
www.chaloupky.cz

Na webu skolni-zahrada.cz jsme s Lukášem spolupracovali po stránce designu i programování. Jde o jednoduché stránky, kde byla zásadní grafika, práce s logem, jednoduché ikony a snadná orientace pro návštěvníka. Stránky byly vytvořeny velmi rychle, splňují naše požadavky na design a zároveň jsou jednoduché a nápadité. Spolupráci s Lukášem vřele doporučuji.

FRANTIŠEK BLUMENSTEIN

PROJET MANAGER | DIGISHOCK


frantisek.blumenstein@digishock.cz
www.digishock.cz

S Lukášem vytváříme netradiční a originální grafiku. Umí ji nachystat jak pro digitální prostředí, tak i pro tiskoviny. Jak naší agentuře, tak i jemu vyhovuje plánování. Díky tomu se můžeme spolehnout na kvalitní výstupy v dohodnutých termínech, což u externisty není časté. Lukáše mohu pro takovou formu spolupráce osobně doporučit.

MORE TESTIMONIALS